Weszło Junior

Uraz kręgosłupa, stadion dziesięciolecia i porażka na Narodowym. ZPNS z Agnieszką Szybińską

Gościem drugiego odcinka audycji “Z Podwórka na Stadion” była Agnieszka Szybińska, która na piłkę nożną patrzy z wielu perspektyw, ponieważ była już zawodową piłkarką, trenerką dzieci, a obecnie jest czynną sędzią w strukturach PZPN-u i MZPN-u. Jak wspomina swoją przygodę z Turniejem “Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”?

Szybińska w Turnieju brała udział dwukrotnie, ale to w 2015 roku udało się jej wraz ze swoimi podopiecznymi z MUKS-u Praga Warszawa zagrać na płycie Stadionu Narodowego. Tam jednak zawodniczki oraz trenerka musiały uznać wyższość rówieśniczek z Małopolski, które wygrały 2:0.

W audycji “Z Podwórka na Stadion” raz w miesiącu spotykamy się z ludźmi, dla których Turniej “Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” nie jest zwykłym turniejem dla dzieci, a wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami i ciekawymi historiami.

Jakie to uczucie przegrać w finale Turnieju? Co Szybińska robiła jako 10-latka na Old Trafford? Co ją “kręci” w sędziowaniu? Całą audycję możecie nadrobić poniżej: