Weszło Junior

Na komunię czy Narodowy? Patrycja Kapała i Łukasz Walczak w środę w radiu

Stoisz przed dylematem: komunia święta syna lub córki vs finały ogólnopolskiego Turnieju “Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” z perspektywą gry na Stadionie Narodowym. Co wybierasz? Da się to jakoś ze sobą pogodzić? Można upiec dwie pieczenie na jednym ogniu? To będzie tylko jeden z wielu tematów, które poruszymy w kolejnej odsłonie audycji “Z Podwórka na Stadion” – w środę. Naszymi gośćmi będą Patrycja Kapała i Łukasz Walczak, którzy przeżyli sporo ciekawych historii związanych z największym w Europie turniejem dla dzieci i z drużyną KA4 Respcet Krobia.

Krobia to zaledwie 5-tysięczne miasto, a w 2017 roku byli świadkami wielkiej przygody. Dziewczyny w kategorii do lat 12 dotarły do finału Turnieju “Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, zagrały na Stadionie Narodowym, ale, niestety, przegrały z Ząbkovią Ząbki 1:2. Podczas tego spotkania działo się bardzo wiele. Jedna z zawodniczek KA4 Respect dostała z piłki w głowę tak mocno, że zaczęła… krwawić.

Powspominamy XVII edycję Turnieju, ale nie zabraknie historii z innymi etapami, czy odsłonami tych rozgrywek, bo dziewczyny nie raz brały udział w tych rozgrywkach. Jak wiele potu wylać trzeba było na treningach, jak wiele łez uronić trzeba było po przegranych meczach, by dotrzeć do stolicy?

Audycję na żywo odsłuchać będziecie mogli w środę o godz. 13:00 – na weszlo.fm.