Weszło Junior

Magazyn Skrótów CLJ: 25. kolejka, niespodziewane wyniki i piękne gole

Niespodziewanie wróciły rozgrywki CLJ, ale jak wracają to zawsze z przytupem. Niespodziewane wyniki, emocje do końcowych minut i piękne gole? Moglibyśmy rzec że to nic nowego – standardowa sytuacja w rozgrywkach młodzieżowych, ale nie ukrywamy, że nam tego brakowało. 

W zeszłym tygodniu Korona Kielce, która w tym sezonie walczy o utrzymanie, sprawiła dwie niespodzianki – z Zagłębiem Lubin remis (3:3) i zwycięstwo nad Wisłą Kraków (3:1). Główne role w tych spotkaniach odgrywał duet Miłosz Strzeboński – Szymon Płocica, o których Michał Gębura, trener Korony powiedział nam takie zdanie: – Na pewno mają duży potencjał, potrafią grać w piłkę, są inteligentnymi postaciami na boisku. Piłkarsko nieźle to wygląda. Liczymy na nich, że są to zawodnicy, którzy pociągną ten wózek. Oni też muszą zdawać sobie sprawę z tego, że będziemy od nich więcej wymagać, żeby byli liderami zespołu.

Poniżej najnowszy magazyn skrótów CLJ, w którym jest, co oglądać, bo padło wiele bramek, a niektóre z nich były naprawdę nieskazitelnej urody:

Fot. Newspix