Weszło Junior

Poznaliśmy terminarz rundy wiosennej w Centralnej Lidze Juniorów U-17

Polski Związek Piłki Nożnej opublikował terminarz rundy wiosennej w Centralnej Lidze Juniorów U-17. Juniorzy młodsi wrócą na boiska w pierwszy weekend marca. 

Bez UKS-u SMS Łódź, Stali Rzeszów czy Arki Gdynia, ale za to z Escolą Varsovia, Zawiszą Bydgoszcz i Górnikiem Łęczna. Już w pierwszych kolejkach czekają nas starcia m.in. Legii z Polonią Warszawa, Pogoni z FASE Szczecin, Górnika Zabrze z Zagłębiem Lubin oraz Korony Kielce z Cracovią.

Grupa A:

Kolejka 1 – 5-6 marca

ŁKS Łódź – Jagiellonia Białystok
AP Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa
Escola Varsovia – Stomil Olsztyn
Polonia Warszawa – Widzew Łódź

Kolejka 2 – 12-13 marca

Jagiellonia Białystok – Widzew Łódź
Stomil Olsztyn – Polonia Warszawa
Legia Warszawa – Escola Varsovia
ŁKS Łódź – AP Jagiellonia Białystok

Kolejka 3 – 19-20 marca

AP Jagiellonia Białystok – Jagiellonia Białystok
Escola Varsovia – ŁKS Łódź
Polonia Warszawa – Legia Warszawa
Widzew Łódź – Stomil Olsztyn

***

Grupa B:

Kolejka 1 – 5-6 marca

Lechia Gdańsk – Zawisza Bydgoszcz
Żaki Szczecin – Warta Poznań
Lech Poznań – FASE Szczecin
Pogoń Szczecin – AP Reissa

Kolejka 2 – 12-13 marca

Zawisza Bydgoszcz – AP Reissa
FASE Szczecin – Pogoń Szczecin
Warta Poznań – Lech Poznań
Lechia Gdańsk – Żaki Szczecin

Kolejka 3 – 19-20 marca

Żaki Szczecin – Zawisza Bydgoszcz
Lech Poznań – Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin – Warta Poznań
AP Reissa – FASE Szczecin

***

Grupa C:

Kolejka 1 – 5-6 marca

Zagłębie Lubin – Miedź Legnica
Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław
Zagłębie Sosnowiec – Odra Opole
FC Wrocław Academy – Raków Częstochowa

Kolejka 2 – 12-13 marca

Miedź Legnica – Raków Częstochowa
Odra Opole – FC Wrocław Academy
Śląsk Wrocław – Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze

Kolejka 3 – 19-20 marca

Górnik Zabrze – Miedź Legnica
Zagłębie Sosnowiec – Zagłębie Lubin
FC Wrocław Academy – Śląsk Wrocław
Raków Częstochowa – Odra Opole

***

Grupa D:

Kolejka 1 – 5-6 marca

Górnik Łęczna – TOP 54 Biała Podlaska
Wisła Kraków – Wisła Puławy
Hutnik Kraków – Cracovia
Korona Kielce – Resovia Rzeszów

Kolejka 2 – 12-13 marca

TOP 54 Biała Podlaska – Resovia Rzeszów
Cracovia – Korona Kielce
Wisła Puławy – Hutnik Kraków
Górnik Łęczna – Wisła Kraków

Kolejka 3 – 19-20 marca

Wisła Kraków – TOP 54 Biała Podlaska
Hutnik Kraków – Górnik Łęczna
Korona Kielce – Wisła Puławy
Resovia Rzeszów – Cracovia

***

Pełen terminarz Centralnej Ligi Juniorów U-17 znajdziecie tutaj.

Fot. Newspix