SEMP Warszawa Niezweryfikowana

Email: [email protected], Tel: 22 648 04 69

Rok założenia: 1993

ul. Koncertowa 4 02-787 Warszawa

O SZKÓŁCE

Infrastruktura:

„Arena Futbolu” boisko o wymiarach 90x50 przy ul. Koncertowej 4. Klub wykorzystuje również place szkolne przy SP 303, SP 322 oraz LXX LO im. A. Kamińskiego. Ze względu na wymiary boiska przy Koncertowej starsze roczniki (od U14) oraz seniorzy zmuszone są do rozgrywania meczów w ramach rozgrywek MZPN na innych arenach. 3 szatnie w „Arenie Futbolu”, 2 w LXX LO, 1 w SP 322 oraz SP 303. Klub zapewnia wszelkie środki treningowe oraz stroje meczowe. W ramach wpisowego zagwarantowana jest klubowa koszulka. W zimę zajęcia mają miejsce pod balonem w „Arenie Futbolu”, młodsze roczniki (do U9) trenują w tym okresie na hali przy SP 322 oraz LXX LO.

Strona www:

semp.com.pl

Cena za udział w zajęciach:

210 zł miesięcznie

ZAPLECZE SZKOLENIOWE

Liczba i wykształcenie trenerów:

17 z licencjami UEFA A Elite Youth, UEFA A, UEFA B, Grassroots C

Program szkolenia:

Własny, oparty na założeniach Narodowego Modelu Gry

Częstotliwość zajęć:

2-4 razy w tygodniu

ZAPLECZE SPORTOWE

Szkolone roczniki:

Od Skrzata do Juniora Starszego

Liczba grup treningowych:

30

Liczba dzieci w grupie:

U6-U9 od 8 do 16, U9-U13 od 12 do 20, U13-U19 16-20

Czy w klubie funkcjonuje drużyna seniorska:

TAK

Czy klub posiada drużynę w którejś z CLJ:

NIE

Rozgrywki, w których uczestniczą drużyny:

Mazowieckie Ekstraligi, liki wojewódzkie oraz okręgowe

   

SEMP Warszawa

Stowarzyszenie Edukacji Młodych Piłkarzy, z siedzibą na warszawskim Ursynowie, powstało w 1993 roku z inicjatywy Trenera Rudolfa Kapery. Założeniem klubu jest wprowadzenie w życie idei wychowania przez sport. Przez 25 lat swojej działalności klub doszedł do momentu, w którym zrzesza prawie 600 zawodników zapewniając im możliwość rozwoju piłkarskiego. Jakość szkolenia została doceniona między innymi przez Akademię Piłkarską Legii Warszawa, z którą klub współpracuje w charakterze klubu partnerskiego. Obecnie w kadrach Akademii Legii znajduje się 8 wychowanków SEMPa.

Plan szkoleniowy oparty jest na założeniach Narodowego Modelu Gry. Dodatkowo klub szczególną uwagę przykłada do przygotowania motorycznego, poprzez wplatanie wstawek motorycznych już od najmłodszych kategorii wiekowych.

Klub cechuje duża współpraca z rodzicami. Nie da się ukryć, że to dzięki ich zaangażowaniu społecznemu zbudowany został SEMP. Ze względu na charakter prawny Stowarzyszenie jest inicjatywą społeczną i nie otrzymuje wsparcia ze strony jakiegokolwiek zawodowego klubu piłkarskiego czy federacji piłkarskiej. Klub utrzymywany jest ze składek rodziców, dotacji władz samorządowych oraz wpłat sponsorów.

Podsumowanie